MÖBLER / Bord / Nattygsbord 6754736
nr 675 4736
Nattygsbord
1 par, 1950-tal, längd: 51, djup: 32, höjd: 52
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 januari 2011
kl 18:37:26
100 kr
150 kr